index kontakt hledání
 
nákupní košík

0.00 Kč
Hlídání koček v bytě 100m2 se zasíťovaným balkónem 10m2 a třemi hodným, zdravými kočkami. Vaše kočka může mít vlastní pokoj, nebo žít s rodinou.

Naše zkušenost nám dovoluje pečovat i chronicky nemocné kočky - samozřejmě se jedná o nenakažlivé choroby, jako např epilepsie, cukrovka, ledvinová nedostatečnost. Specializujeme se také na kočky po zraněních a staré kočky.

Jsme schopni poskytnout základní veterinární péči osobně (podávání tablet, inzulin atd.), nebo zajít k veterináři. Krmíme granulemi Hills, kapsičkami Sheba, Gourmet, Felix. 

Cena na 1 den je 270 Kč, 2 kočky 490 Kč. Péče 24 hodin denně, max 5 koček v bytě, žádné kotce.

Nepřijímáme agresivní kočky a nekastrované kocoury nad 8 měs.

Naším cílem je pečovat o kočky, které nechtějí přijímat běžné kočičí hotely tak, aby si majitelé problémových koček mohli běžně užívat dovolenou  a zejména, aby hendykepované kočky nebyly bezdůvodně utráceny jen proto, že jsou jejich majitelé i celé rodiny postaveny před volbu "kočka, nebo dovolená".

Nehlídáme nikdy více, než 2 kočky současně. Poskytujeme  individuální péči 24 hodin denně. Jsme schopni pečovat i o kočičí rekonvalescenty po chirurgických zákrocích. Induviduální požadavky a potřeby jako jsou urgentní a odborná veterinární péče, cesty k veterináři, nutnost specilizovaného kmení (veterinární dieta) a ošetření nejsou zahrnuty v ceně a jsou upraveny ve smlouvě, kterou obdržíte předem elektronickou poštou.