index kontakt hledání
 
nákupní košík

0.00 Kč
Prodlužování vlasů - Pravé vlasy - keratin, bellargo, ring
Pramínky tmavě hnědé praminky exclusiv 55cm  Cena:    Kč
''Remy'' znamená, že jsou vlasy srovnané od kořínků ke konečkům, ''Silky soft'' znamená ''hedvábně měkké'' = úprava na vlasy evropského typu, ''Exclusiv = všechny vlasy v pramínku jsou stejně dlouhé.

Ostatní barvy a délky 50-65cm můžete objednávat e-mailem. Bude Vám sdělena cena a termín doručení. Možnost osobního převzetív Praze.

Vlasy jsou opatřeny spojkami keratin. Možnost osobního vyzvednutí v Praze. Na zahuštění postačí 60pramínků, na prodloužení je potřeba minimálně 100 pramínků.

To nejlepší co můžete v dané cenové kategorii získat za zlomek ceny, kterou zaplatíte v kadeřnictví. Jemné, pevné, neztenčené prameny, žádné ''myší ocásky'' na koncích.

Ze zahuštěné hřívy se dají dělat jakékoli účesy, dají se zastřihnout, dá se s nimi spát, plavat, žehlit, kulmovat, fénovat, tužit a lakovat stejně, jako Vaše vlastní vlasy. Také lze přelivem upravit přesně na Váš odstín.
Nasazení - každý pramínek Vám kadeřnice nasadí - připevní k pramínku Vašich vlastních vlasů. Každé cca 3 měsíce je třeba pramínky posunout.

Při objednávce 100ks bude množstevní sleva odečtena po odeslání Vaši objednávky.
« zpět Množství