index kontakt hledání
 
nákupní košík

0.00 Kč
Kosmetika na pigmentové skvrny
Biosense Professional Hydroquinone 4% + AHA Cream 30g  Cena:    Kč
Jedná se o denní krém s 4% hydrochinonem a AHA kyselinou -ekonomicky výhodnější varianti Neostraty (dvojnásobné množství ), neobsahuje konzervační látky, expitrace 6 měs, lze objednat pouze jako předplacenou zásilku.

AHA/PHA kyseliny umožňují lepší průnik nejúčinější složky - hydrochinonu do hlubších vrstev kůže, proto je tento prostředek nejúčinnější z celé řady bělící kosmetiky.

Léčivý krém vhodný zejména pro ošetření částí obličeje, místních hyperpigmentací, spálenin, nebo starých, tmavě zabarvených jizev.

Detailní informace :

Our clinical team compounds in small batches to keep the products FRESH without needing to add toxic preservatives. The formula is very moisturizing with luxurious texture while being absorbed very easily into the skin for optimal active ingredients penetration They are cleaner and better tolerated by sensitive skin in general.

Here are the product education links of the alternative recommended products:

Pokud si budete chtít krém objednat sami, je to možné na uvedeném odkazu. Mezinárodní poštovné je 50 USD a clo, resp. DPH 21% z celní hodnoty (tj krém + poštovné)

http://www.biosensepharmacy.com/productlist.aspx?S=S&T=Hydroquinone%204%
« zpět Množství