kocky-baner (1)

Hlídání koček

v bytě 100m2 se zasíťovaným balkónem 10m2 a třemi hodnými, zdravými kočkami. Vaše kočka může mít vlastní pokoj, nebo žít s rodinou.

Naše zkušenost nám dovoluje pečovat i chronicky nemocné kočky - samozřejmě se jedná o nenakažlivé choroby, jako např epilepsie, cukrovka, ledvinová nedostatečnost. Specializujeme se také na kočky po zraněních a staré kočky.

Jsme schopni poskytnout základní veterinární péči osobně (podávání tablet, inzulin atd.), nebo zajít k veterináři. Krmíme granulemi Hills, Roayal Canin, masem, kapsičkami Sheba, Gourmet, Felix, Purina případně dietou, je-li to nutné.

Cena na 1 den je 320 Kč/kočku, 2 kočky z jedné domácnosti 490 Kč.

Nepřijímáme agresivní kočky a nekastrované kocoury nad 8 měs.

Nikdy u nás nejsou kočky z více, než jedné domácnosti.

Naším cílem je pečovat o kočky, které nechtějí přijímat běžné kočičí hotely tak, aby si majitelé problémových koček mohli běžně užívat dovolenou a zejména, aby hendykepované kočky nebyly bezdůvodně utráceny jen proto, že jsou jejich majitelé i celé rodiny postaveny před volbu "kočka, nebo dovolená". Nebo o kočky, které jsou zvyklé na společnost a nestačí jim 1-2 denně nakrmit.

Jsme schopni pečovat i o kočičí rekonvalescenty po chirurgických zákrocích a splnit téměř jakékoli individuální požadavky. V ceně není zahrnuta pouze urgentní veterinární péče, léky a klinické diety.

Tešíme se na vaše kočky

Napište nám e-mailem nebo pošlete SMS, zavoláme Vám zpět.

Kontakt