Nadinola krém 3%, exp. 11/2021

790 

Není skladem

Popis

Nadinola extra strenght formula 3% je neúčinnější přípravek s obsahem HCH k dostání bez lékařského předpisu. Účinnými látkami jsou hydrochinon a vitamín C. Omezuje tmavé skvrny a vytváří tak rovnoměrný tón pleti. Jedná se o jemný hydratační krém vhodný pro každý typ pleti, která bude po použití jemná a zářivá. Nadinola zesvětluje jak skvrny vzniklé během života jako jsou hormonální změny (používání antikoncepce, těhotenství), jizvy a stárnutí pleti, tak přirozené hyperpigmentace vrozené (pihy). Obsah skleněného kelímku je 64g.
Přípravky s 4% hydrochinonem (Neostrata, Ulraquin) již nejsou běžně k dostání. Neostrata Lightening gel je možné objednat z USA, nebo Kanady. Je vhodný zejména mastnou pleť.
Použití : naneste v tenké vrstvě na postižená místa. Používejte maximálně po dobu 3 měsíců, poté udělejte přestávku měsíc přestávku. Po dobu použité krém skladujte při pokojové teplotě, v době přestávky v ledničce. Trvanlivost krému prodloužíte, budete-li pro nanášení používat špachtli.
Stejně důležité, jako bělení, je vzniku pigmentových skvrn předcházet používáním denních krémů s vysokým ochranným faktorem. Většina bělících přípravků je fotosenzitivních (AHA kyseliny, hydrochinon, vitamín C) a pobyt na slunci po jejich použití může hyperpigmentace naopak zhoršit.
Expirace: 1 rok po otevření. Není vhodné pro děti do 12ti let, těhotné a kojící ženy.