Obchodní podmínky

Odesláním se objednávka stává závaznou dle ustanovení NOZ. Odesláním objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami, proto si je, prosím, pozorně přečtěte, abyste předšli následným nesrovnalostem. Našich zákazníků si vážíme, plně respektujeme jejich práva a totéž očekáváme z jejich strany.

Obchodní podmínky   :

Poštovné a balné:

Odeslání zásilky vázáno na obdržení platby na náš účet. Termíny doručení jsou uvedeny u jednotlivého zboží.

  • Při platbě bankovním převodem nebo složenkou do Fio je poštovné 65 Kč
  • Při platbě dobírkou je poštovné 125 Kč
  • Do zahraničí zasíláme pouze předplacené zásilky
  • Slovensko - poštovné je 4-7 eur, platba do slovenské pobočky Fio bank v eurech - neplatíte žádné poplatky za převod peněz do zahraničí !

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího

Kupující má právo v souladu s občanským zákoníkem vrátit zboží do 14ti dnů od jeho převzetí zboží. Zboží nesmí jevit známky použití. Pokud si nejste jisti, zda si zboží ponecháte, neodtrhávejte cedulky, neodstraňujte hygienické folie. Prodávající je povinen zákazníkovi vrátit kupní cenu zboží do 30dnů od obdržení zásilky, avšak naší snahou je vrátit částku obratem, zpravidla do 3 dnů. Nezapomeňte spolu se zbožím zaslat číslo účtu, kam chcete částku vrácenou částku připsat. 

Rozhodnete-li se pro vrácení zboží :

  • ve lhůtě 7mi dní od převzetí zásilky nás, prosím, písemně (stačí e-mailem) informujte o záměru vrátit zboží
  • zboží musí být vráceno/odesláno nejpozději 14tý den od  převzetí
  • spolu s vráceným zbožím uveďte, prosím Vaše jméno, adresu,  číslo bankovního účtu pro vrácení peněz. Prosíme Vás o uvedení důvodu, i když to není podmínkou. Tato informace slouží ke zkvalitnění našich služeb.
  • zboží musí být kompletní, zejména u spodního prádla, neodtrhávejte cedulky a  nesundavejte ochrannou folii dokud si nebudete jisti, že si ho ponecháte
  • zboží nesmí jevit známky užívání nebo opotřebení

Storno :

Objednávku lze stornovat do 24 hodin od objednání.

Po tomto termínu jsou v souladu s §544 a §545 výše citovaného zákona účtovány vynaložené náklady (poštovné, balné, náklady na komunikaci se zákazníkem). Toto opatření se týká zejména nevyzvednutí zboží objednaného na dobírku. Náklady se skládají z poštovného a nákladů na expedici zásilky a jsou účtovány ve výši 350 Kč. Po předání inkasní agentuře a částka se zvyšuje na 1000 Kč. Náklady na vymáhání hradí dlužník. Toto opatření se NETÝKÁ zásilek vrácených v souladu s obchodními podmínkami.

Adresa pro vrácení zásilky : Kosmetika-krasa.cz, Milotická 458/10, 155 21 Praha 5

Ochrana osobních údajů :

Náš e-shop má povolení UOOP o nakládání s osobními údaji dle platných zákonů. Tyto údaje jsou považovány za důvěrné a nebudou poskytnuty třetí straně, vyjma osobních údajů dlužníků.

Dlužníci :

Zákazník, který si závazně a prokazatelně objednal zboží na dobírku a nevyzvedl ho souhlasí se zveřejnění svého jména a kontaktu v rubrice "objednávají, ale neplatí" a na serveru nespolehlivyzakaznici.cz a zavazuje se uhradit náklady, které vznikly s expedicí zásilky, případně dalšími právními úkony. 

Provozovatel :

Peter Pospíšil, adresa firmy a místo podnikání Milotická 458/10, 155 21, Praha 5, IČ : 87582139

Odesláním objednávky zákazník souhlasí s obchodními podmínkami. 

 
  Možnosti platby
Platby převodem - finanční zvýhodnění poštvoného - 65 Kč. Platby dobírkou na účet 125 Kč. Osobní převzetí zdarma, platba převodem. Nepřijímáme platby v hotovosti, nejsme registrováni v systému EET.